Україна закрила в’їзд і виїзд з окупованого Криму до 30 серпня

uatv
08.08.2020
Фото з сайта unn.com.ua

Кабінет міністрів сьогодні, 8 серпня, під час позачергового засідання прийняв рішення тимчасово припинити роботу контрольних пунктів в’їзду на територію незаконно анексованого Криму і виїзду з неї. Діятимуть такі обмеження з 08:00 9 серпня до 08:00 30 серпня.

Про це повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов на своїй сторінці у Facebook, інформує UATV.

Таке рішення обумовлене дорученням президента держави переглянути режим роботи КПП і покликане запобігти поширенню коронавірусу в Україні.

“Таким чином, тимчасово припиниться з 08:00 9 серпня 2020 року до 08:00 30 серпня 2020 року робота контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та виїзду з неї”, – написав Немчінов.

У Крим пропускатимуть лише осіб та членів їх сімей, місце проживання яких зареєстроване на окупованому півострові, а з Криму – тих, чиє місце проживання розташоване поза його межами. Також серед винятків люди, які дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу “Дій вдома”. На виїзд з Криму пропускатимуть осіб, які перетинають адмінмежу з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, а також представників дипломатичних установ та гуманітарних місій.

Крім цього, інші категорії іноземців та осіб без громадянства зможуть вїхати на територію Криму за погодженням з Мінреінтеграції.

“Виїзд з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та в’їзд на неї громадян України за наявності підстав гуманітарного характеру здійснюється за рішенням голови Державної прикордонної служби за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Збільшення захворюваності на COVID-19: президент доручив уряду перевірити готовність лікарень

Джерело UATV
дата 08.08.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×