Україна йде в НАТО, членство в Альянсі – важливий сигнал для РФ, – Володимир Зеленський

uatv
12.10.2020
Фото ОП

Україна перебуває на шляху до НАТО, а повноцінне членство в Альянсі є реальною перспективою.

Про це президент України Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю ведучому програми HardTalk Стівену Сакуру, інформує ВВС.

За словами президента, НАТО – це безпека в нашому регіоні.

“Ми сьогодні вже стали партнерами НАТО з розширеними можливостями. Ми йдемо до НАТО. НАТО – це безпека в нашому регіоні. Ми це розуміємо, тому так, у нас потужна армія, у нас армія у 200 тисяч, ми оновлюємо техніку. Членство в НАТО – це дуже важливий сигнал Російській Федерації, це найважливіша підтримка”, – вважає глава держави.

Читайте також: Злагодженість блоку НАТО – основна гарантія протидії агресії РФ, – Ходжес (ВІДЕО)

Володимир Зеленський додав, що іноземним державам, зокрема США та країнам Євросоюзу, необхідно підтримувати Україну.

Президент відкинув тезу про те, що майбутнє членство в Альянсі є “фантастикою”.

“Ви знаєте, чесно кажучи, війна між Україною і Росією – це теж була фантастика. Ніхто в це не вірив. У нас сім’ї були, де люди з Росії та України, ми жили багато років у Радянському Союзі, жили пліч-о-пліч, і дійсно – країни поважали одна одну. А зараз у нас війна, зараз у нас ненависть, зараз українці не хочуть спілкуватися з росіянами, тому – НАТО. Якщо хтось каже, що це фантастика – ну, побачимо”, –  висловився Володимир Зеленський.

Раніше віцепрем’єрміністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина заявила, що війна на Донбасі не може перешкодити інтеграції України в НАТО.

Джерело ВВС
дата12.10.2020
категорії Україна - НАТО
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×