Польща запропонувала Україні провести першу зустріч президентів Кароля Навроцького та Володимира Зеленського у Варшаві 19 грудня. Цю інформацію підтвердив прессекретар польського лідера Рафал Лескевич, інформує FREEДOM.
За його словами, зараз узгоджуються деталі запланованого візиту.
“Основні теми переговорів, які відбудуться у Варшаві, стосуватимуться питань безпеки, економічних та історичних питань”, — зазначив Лескевич.
Читайте також: Зеленський повідомив, чи відбудеться його зустріч з Навроцьким найближчим часом
Нагадаємо, польська армія і національні енергетичні мережі (PSE) уклали угоду про спільний захист ключової інфраструктури. Документ передбачає обмін інформацією, спільний моніторинг загроз і координацію дій в умовах військових і невійськових ризиків.














