ЗСУ успішно атакували військовий аеродром “Джанкой” у Криму — деталі від аналітика

Дмитро Снєгирьов. Фото: informator.press

Наслідки удару по військовому аеродрому “Джанкой”, що знаходиться в тимчасово окупованому Криму, є досить серйозними. Про це сьогодні, 17 квітня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військово-політичний аналітик Дмитро Снєгирьов, зазначивши, що Збройні сили України (ЗСУ) “відпрацювали” як по боєкомплекту (БК), так і по авіаційній складовій російської армії.

За його словами, російські окупанти могли використовувати аеродром для атак на позиції української армії на Херсонському і на Запорізькому напрямку.

“Джанкой” вважався ключовим місцем дислокації авіаційного з’єднання російських окупантів. Це вертолітний полк і, відповідно, три ескадрильї. І те, що надходить інформація, яка свідчить про подвійну детонацію, це, скажімо так, певна ознака того, що ЗСУ відпрацювали вельми ефективно і по польових складах із БК, і по авіатехніці, яка розташована на даному аеродромі”, — наголосив Дмитро Снєгирьов.

Читайте також: Україна дотримується зобов’язань й завдає ударів по об’єктах у РФ виключно власними засобами — розбір Мусієнка

Нагадаємо, в окупованому Криму сьогодні вночі, 17 квітня, прогриміли вибухи в місті Джанкой, за якими послідувала пожежа на місцевому військовому аеродромі.

Прямий ефір