ЗСУ провели військові навчання біля адміністративного кордону з Кримом (ВІДЕО)

Скрін із відео

Українські військові провели навчання в Херсонській області на адміністративному кордоні з окупованим Кримом з використанням важкої артилерії.

Про це повідомляє UA з посиланням на сторінку у Facebook Командування об’єднаних сил ЗС України.

Тактичні навчання проводилися для артилерійських підрозділів угруповання військ “Південь“.

За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, навчання мали покращити професійну підготовку особового складу, а також відпрацювати взаємодію з іншими підрозділами угруповання військ та нові тактичні прийоми ведення бойових дій з урахуванням досвіду АТО та ООС на території Донецької та Луганської областей.

“Підрозділи насамперед мають удосконалити здатність вчасно та адекватно реагувати на військову небезпеку з морського узбережжя. Ми перевіряємо нашу готовність до бойових дій у різних сценаріях. І дуже приємно, що особовий склад укладається у певні терміни. Тепер саме ці якості їм знадобляться при виконанні бойових завдань”, – сказав командувач ЗСУ.

Нагадаємо, між французькою суднобудівною компанією ОСЕА та українською компанією “НІБУЛОН” підписано контракт про будівництво п’яти суден для потреб Держприкордонслужби України. Виробництво буде зосереджено у Миколаєві.

Читайте також: Ситуація на кордоні України з Білоруссю контрольована, – ДПСУ

Прямий ефір