ЗСУ досягли певного успіху проти другої лінії російської оборони, — Кірбі

Джон Кірбі. Скріншот: uatv.ua

США бачать прогрес Збройних сил України на Запорізькому напрямку. Про це напередодні заявив речник Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі, повідомляє FREEДОМ з посиланням на Reuters.

“Ми відзначили за останні 72 години або близько того помітний прогрес українських Збройних сил… на південній лінії наступу, що виходить з району Запоріжжя, і вони досягли певного успіху проти другої лінії російської оборони”, — сказав Кірбі.

Він зазначив, що саме від України залежить, як скористатися своїм успіхом.

“Це не означає, що вони [українці] не усвідомлюють, що попереду на них чекають важкі бої, коли вони намагатимуться просунутися далі на південь, або що Росія може розпочати контрзаходи”, — зазначив речник Ради національної безпеки Білого дому.

Нагадаємо, раніше про частковий успіх українського контрнаступу заявив голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі. Як відзначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю CNN, партнери України, зокрема Сполучені Штати, розуміють, що контрнаступ Збройних сил України рухається в правильному напрямку без уповільнення.

Прямий ефір