Партнери України розуміють — наступ ЗСУ рухається в правильному напрямку, — Кулеба

Дмитро Кулеба. Фото: mfa.gov.ua

Партнери України, зокрема Сполучені Штати, розуміють, що контрнаступ Збройних сил України рухається в правильному напрямку без уповільнення. Про це в інтерв’ю CNN сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, інформує FREEДОМ.

“Наші партнери, які нам допомагають, зокрема Сполучені Штати Америки, розуміють, що все рухається в правильному напрямку. І вони розуміють, що немає ніякої трагедії чи якогось уповільнення. Це просто відбувається, тому що це важко. Це важка боротьба”, — наголосив глава українського МЗС.

Україна не зазнає поразки, а навпаки — просувається вперед у своєму контрнаступі, доповнив Кулеба.

“Якби Україна зазнала поразки, я, напевно, був би першим, хто сказав би правду. Але ми не зазнаємо поразки — ми рухаємося вперед”, — сказав міністр.

Тим, хто критикує швидкість українського контрнаступу, Кулеба порадив подумати про солдатів, які воюють у самому його серці. І відчути себе на місці українського військового, який повертається з місії, бере телефон і бачить, що всі “розумні люди” кажуть, які вони “повільні” і роблять усе “недостатньо добре”.

Читайте також: Українці вже перевершували очікування, треба їм довіряти, — Столтенберг про контрнаступ ЗСУ

Раніше Дмитро Кулеба заявив, що критика нібито повільного контрнаступу Збройних сил України дорівнює плювку в обличчя українським воїнам.

Прямий ефір