“Золотий лев-2019”: чим вражатиме театральний фестиваль у Львові

Фото з сайта golden-lion.com.ua

З 28 вересня по 6 жовтня відбудеться міжнародний театральний фестиваль “Золотий лев-2019”, де представлять свої вистави театри з різних країн світу. Його організовують уже 30 років. Спеціально до ювілею поєднають сценічні та вуличні дійства.

Про це повідомляє UATV.

Традиційно фестиваль відкриється урочистою карнавальною ходою, яка стартує о 16:00. Цей фестиваль буде вперше об’єднано за жанрами вулиці та сцени, відбудуться останні прем’єри відомих режисерів. Зокрема, це Єжи Зонь (Польща), Атіла Віднянський (Угорщина), Автанділ Варсімашвілі (Грузія), Якуб Видрал (Чехія), Станіслав Мойсеєв (Україна), Дмитро Богомазов (Україна) та інші.

Упродовж дев’яти днів львів’яни та гості міста зможуть насолоджуватися неймовірним мистецьким дійством на площах Львова та у приміщеннях львівських театрів. 

В межах фестивалю відбудеться конференція-семінар на тему “Етнічність театру в Європейському просторі” за участю продюсерів, директорів міжнародних фестивалів, режисерів та критиків. Модератори програми: Szasz Zsolt – продюсер, актор, редактор журналу “Szcenarium”, директор фестивалів Угорщини; Ярослав Федоришин – заслужений діяч мистецтв України, директор і художній керівник Львівського академічного театру “Воскресіння”, директор міжнародного театрального фестивалю “Золотий лев”; Pino Di Buduo – директор театру “Потлах”, директор міжнародного театрального фестивалю “Лабораторій та Практик” (Італія).

Сьогодні Львів робить великі кроки, щоб досягнути рівня туристичних центрів Європи: Праги, Будапешта, Кракова… Така подія, як Міжнародний театральний фестиваль “Золотий лев”, за оцінкою Дж. Елсома, почесного президента Міжнародної асоціації театральних критиків, “дає змогу приваблювати до Львова туристів, рекламувати регіон і Україну, а також збагачувати незабутнім культурним досвідом місцевих жителів. Фестиваль є ще одним вагомим мотиваційним чинником розвитку туризму і міг би бути привабливим фактом для інвестицій у розвиток туристичної інфраструктури”.

Отож, щиро запрошуємо всіх до Львова, щоб насолодитися неймовірним мистецтвом світових шедеврів і поринути в надзвичайну атмосферу театрального дійства.

Квитки можна купити у “Воскресінні”, в театрах, де відбуватимуться вистави, та на www.ticketclub.com.ua

Фестиваль відбувається під патронатом Міністерства культури України та за підтримки Львівської міської ради.

Прямий ефір