Злидні, мізерні виплати та клеймо “сім’я вбивці”: за що помирають російські чоловіки на війні проти України (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

У Росії почався масовий піар на сім’ях тих, хто пішов убивати в Україні невинних людей. Чиновники замилюють очі родичам загиблих чоловіків недорогими подарунками, намагаються переконувати, що смерть батька або чоловіка виправдана, інформує FREEДОМ.

“Мрії збуваються!” — з цих слів починається матеріал пропагандистського телеканалу “Россия 1”. У репортажі журналісти показують, як влада вітає 6-річного хлопчика, чий батько загинув на повномасштабній війні в Україні. Загибелі тата-окупанта в багатодітній родині, схоже, раді, адже хлопчик отримав smart-годинник.

“Це для нас великий сюрприз. Насамперед для Савелія. Дякую. Ми дуже раді”, — сказала мати хлопчика Світлана Трокай під час відеозйомки.

А от мер міста Братськ Сергій Серебренніков днями вирішив подарувати дітям загиблих росіян трикотажні шапки з символами вторгнення в Україну, хоча ці знаки заборонені в багатьох цивілізованих країнах світу. 

Уссурійським дружинам мобілізованих, які не повернулися з України, подарунки скромніші: букет квітів і шматочок торта. 

“Вони справжні герої, віддали свої життя, щоб ми з вами спокійно жили. Так уже сталося”, — звернувся мер уссурійського місцевого округу Євген Корж.

Російські чиновники щосили намагаються пропіаритися і пустити пил в очі громадянам, переконуючи їх у тому, що вмирати в чужій країні вигідно. 

“Подарунки дітям, продуктові набори, електрична млинниця, а головне — увага і турбота”, — з відео на YouTube-каналі Рузського міського округу.

Життя російського солдата диктаторський режим Путіна вже оцінив в один ноутбук, похід в аквапарк, ігрову приставку, комплект постільної білизни, а також набір рушників. Однак деяким сім’ям не виділили навіть таких подарунків. Вирішили, що вистачить і слів. 

“Добробуту й удачі, тобі хороших оцінок у коледжі. Професію отримати”, — каже голова міського округу Електрогірська Сергій Дорофєєв синові загиблого росіянина.

Будь-яка так звана допомога сім’ям тих, хто пішов в Україну вбивати невинних людей, обов’язково супроводжується зйомками. Чиновники створюють видимість турботи про їхніх дітей, матерів і дружин.

“Для них організували виставу аніматорів, екскурсію цим комплексом і безкоштовний обід. Крім того, вони змогли покататися на атракціонах і отримати подарунки”, — з відео на YouTube-каналі Кізлярського інформаційного центру.

Утім, попри знаки уваги, все, що насправді чекає на родичів мобілізованих російських чоловіків, які масово гинуть під нищівними ударами української армії, це важкість життя в Росії, злидні, мізерні виплати та клеймо “сім’я вбивці”.

Читайте також: Самогубство, дезертирство, втеча за кордон: наслідки мобілізації у Росії — подробиці (ВІДЕО)

Прямий ефір