Зеленський у Львові обговорив з генсеком ООН експорт зерна та ядерний шантаж РФ

Президент України Володимир Зеленський 18 серпня во Львове провел зустріч з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем, під час якої сторони домовилися про продовження координації щодо реалізації зернової ініціативи. Про це глава держави повідомив у офіційному Facebook.

“Обговорили можливі напрями її (ініціативи) розвитку, питання незаконної та примусової депортації українців, звільнення з полону наших військовослужбовців та медиків”, — написав Володимир Зеленський.

За словами українського президента, окрему увагу приділили темі ядерного шантажу з боку Росії на Запорізькій АЕС в Енергодарі Запорізької області.

“Цей свідомий терор з боку агресора може мати глобальні катастрофічні наслідки. Тому ООН повинна забезпечити безпеку цього стратегічного об’єкта, його демілітаризацію та повне звільнення від російських військ”, — наголосив Зеленський за підсумками зустрічі.

Нагадаємо, народний депутат Федір Вениславський в ефірі марафону FREEДОМ на телеканалі UA заявив, що РФ не має ні морального, ні політичного, ні юридичного права бути в майбутньому гарантом безпеки України. Він також назвав переваги для майбутніх країн-гарантів нашої держави

Путіну складно воювати в Україні: російська армія отримує гідну відповідь

Читайте також: Україна може втратити мільйони тонн урожаю зернових через війну — заступник міністра Висоцький

Прямий ефір