Зеленський: Ми отримали ще один сигнал, що оборонна підтримка України буде постійною

Президент України Володимир Зеленський повідомив про отримання чергового сигналу щодо постійної оборонної підтримки України.

“Є черговий сигнал, що оборонна підтримка України буде постійною. У рамках “Рамштайну” Велика Британія і Данія оголосили про проведення у серпні спеціальної донорської конференції у Копенгагені. Попередньо залучено 14 держав”, – сказав голова держави у відеозверненні 15 червня.

Він також очікує збільшення підтримки після третьої зустрічі у форматі “Рамштайн”.

“Щойно завершив розмову з Борисом Джонсоном. Ключові теми – оборонна підтримка та координація кроків напередодні важливих зустрічей у червні”, – повідомив Зеленський.

Також він повідомив, що мав сьогодні важливу розмову із президентом Америки Джо Байденом.

“Сполучені Штати оголосили про нове посилення нашої оборони – новий пакет підтримки на мільярд доларів. Це берегова оборона, артилерія, сучасні ракетні системи. Чекатимемо”, – сказав президент.

Як повідомлялося, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг підтвердив, що президента України Володимира Зеленського запросили взяти участь у саміті Альянсу, який відбудеться у Мадриді 29 та 30 червня. 

17 червня, Європейська комісія має опублікувати звіт про готовність України отримати статус кандидата на вступ до ЄС. Все вирішиться за тиждень на саміті європейських лідерів у Брюсселі.

Прямий ефір