Зброю до Криму та ОРДЛО постачають підпільні колони з Росії, – Вітренко (ВІДЕО)

Фото Укрінформ

Росія постачає зброю в окупований Крим та окремі райони Донецької та Луганської областей.

Про це заявив заступник постійного представника України при ООН Юрій Вітренко під час дебатів у Раді безпеки організації зі стрілецької зброї та легких озброєнь, повідомляє UA.

Він наголосив, що протидія цьому – один із пріоритетів для нашої країни, яка захищає свій суверенітет та територіальну цілісність від агресії Росії. А такі постачання суперечать букві та духу програми ООН і підривають глобальні та регіональні зусилля у цій сфері.

“Ми регулярно отримуємо повідомлення про підпільні колони в нічний час, які в’їжджають в Україну та залишають її не в пунктах перетину кордону. Все більше зброї, боєприпасів та військової техніки потрапляє в Україну через вищезгадані ділянки кордону під виглядом гуманітарної допомоги або іншими шляхами”, – заявив Вітренко.

Нагадаємо, Збройні сили РФ нарощують бойову готовність російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей.

Читайте також: США розглядають відправлення в Україну додаткової зброї і військових радників через можливий наступ РФ, – CNN

Прямий ефір