Затяті прихильники Путіна мають бути зацікавлені в якнайшвидшій поразці Росії — причини назвав Пономарьов

Легіон "Свобода Росії". Фото: focus.ua

Затяті прихильники Путіна в Росії є такими ж солдатами армії ворога, і під час війни до них буде відповідне ставлення. Тому в їхніх інтересах наближати поразку Росії, після чого щодо них діятимуть законодавчі методи. Про це сьогодні, 22 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив російський опозиційний політик, автор YouTube-каналу “Утро Февраля”, депутат Держдуми РФ (2007-2016 рр.) Ілля Пономарьов.

“Якась частина людей, які були за Путіна, буде нейтралізована до того. Переважну більшість буде нейтралізовано після. І в їхніх інтересах наближати цей момент, тому що тоді ця нейтралізація відбудеться цивілізованими методами — через суди, через люстрації, через інші законні, зрозумілі та прозорі процедури. Тому що на війні в солдатів армії противника стріляють, і вони іноді вмирають, іноді бувають пораненими”, — сказав Пономарьов.

“І до представників російської еліти починає доходити, що вони такі самі солдати, як ті, кого вони посилають до Бахмута і в інші місця України”, — додав він.

Політик вважає, що для прискорення приходу такої свідомості потрібна збройна сила, яка протистоїть путінському режиму. Такою силою зараз є, наприклад, легіон “Свобода Росії”, який 22 травня зайшов у прикордонну з Україною територію Бєлгородської області.

“І це зараз наочно демонструється. Зрозуміло, що це тільки початок шляху, і ми, напевно, завтра в Москву не прийдемо. Але в будь-якому разі ця війна закінчиться в Москві, вона в будь-якому разі закінчиться не в Україні. Імперія в будь-якому разі має бути зруйнована, і цей режим у будь-якому разі має бути демонтований. І зробити це можна тільки в столиці, а не де-небудь ще”, — акцентував Пономарьов.

Він зазначив, що було повідомлення про перехід на бік легіону “Свобода Росії” і Руського добровольчого корпусу голів одного зі звільнених пунктів Бєлгородської області. Щоправда, Пономарьов не уточнив, про який населений пункт ідеться.

“Злі язики кажуть, що глава адміністрації перейшов на бік легіону і РДК. У мене поки що немає підтвердження. Але було таке повідомлення. І, до речі, я абсолютно цьому не буду здивований”, — сказав політик.

Читайте також: “Україна з цікавістю спостерігає”: в ОПУ та українській розвідці прокоментували події в Бєлгородській області

Нагадаємо, 22 травня на прикордонну з Україною територію Бєлгородської області РФ зайшли російські бійці Руського добровольчого корпусу і легіону “Свобода Росії”. Легіон “Свобода Росії” заявив про звільнення від путінського режиму населених пунктів Козинка і Гора-Поділ у Бєлгородській області. У мережі з’явилося відео, як бронетехніка в’їхала на територію російського пункту прикордонного пропуску в Грайворонівському районі. Добровольці заявляють, що місцевому населенню нічого не загрожує, оскільки основна їхня мета — боротьба з путінським режимом, зокрема й у військовий спосіб.

Читайте також“Бавовна” і падіння російської авіації в Брянській області — розбір експертів

Прямий ефір