“Зараз перемоги подвійно важливі”: мотивацію українських спортсменів на Олімпіаді охарактеризував Беленюк

Олімпіада-2024. Фото: slovoidilo.ua

Українські спортсмени максимально мотивовані для участі в Олімпіаді-2024. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів народний депутат України, перший заступник голови комітету Верховної Ради України з питань молоді та спорту Жан Беленюк.

“Мотивація наших спортсменів, я впевнений, на найвищому рівні з огляду на те, як відбуваються ці Олімпійські ігри. І всі без винятку будуть максимально викладатися, щоб показати максимальний результат на цих змаганнях. З огляду на те, що зараз подібні перемоги вдвічі важливіші, ніж це було б у невоєнний час. Тому мотивація на найвищому рівні”, — сказав він.

Беленюк зазначив, що головною відмінністю українських спортсменів від представників інших країн є те, що вони проводять підготовку до Олімпіади в умовах війни.

“Єдиний момент стосується умов підготовки, додаткових можливостей, які, можливо, наші спортсмени не отримали через військові дії. Це буде грати їм у мінус. Проте, я впевнений, що кожен зі спортсменів, який буде представляти нашу країну, максимально вкладатиметься, незалежно від того, в яких умовах вони готувалися до цих змагань”, — резюмував парламентарій.

Читайте також: “Ми сподіваємося, що вони самоліквідуються”: можливість участі росіян на Олімпіаді оцінив Беленюк

Нагадаємо, Олімпіада-2024 пройде у Франції з 26 липня по 11 серпня. Українські спортсмени наразі отримали понад 60 ліцензій на участь в Олімпіаді, планують цей показник довести до 100-120. Уперше в історії на Олімпійських іграх виступить футбольна збірна України. Спортивні експерти прогнозують, що олімпійська збірна України може здобути близько 13 нагород, і зокрема 3 золоті медалі.

Читайте також: Представники країни-агресора на Олімпіаді: допуск спортсменів до змагань обговорили експерти

Прямий ефір