Запуск першого спільного підприємства з виробництва дронів анонсував Зеленський під час прибуття до Німеччини (ВІДЕО)

Прибуття Володимира Зеленського до Мюнхена. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський прибув у Мюнхен для участі у безпековій конференції. Про це він повідомив сьогодні, 13 лютого, інформує FREEДОМ.

“Важливий день, і будуть нові кроки до нашої спільної безпеки — України і Європи. У плані — перше спільне українсько-німецьке підприємство з виробництва дронів, а також двосторонні та багатосторонні зустрічі з партнерами”, — написав президент у Telegram.

Зеленський наголосив, що потрібно більше спільних виробництв, координації та ефективності спільної архітектури безпеки у Європі. 

“Найвагоміше, чого ми можемо досягти разом, — це завершення війни достойним миром і створення надійних гарантій безпеки для України й для всієї Європи. Так, щоб ніхто у Європі не боявся залишитися без захисту”, — резюмував глава держави.

https://youtu.be/uEssDRjoKcc

Читайте також: У фокусі уваги — Україна: перші подробиці Мюнхенської конференції з безпеки (ВІДЕО)

Нагадаємо, 13 лютого у Мюнхені розпочалася щорічна безпекова конференція. Протягом трьох днів у глави Української держави запланована низка двосторонніх зустрічей.

Прямий ефір