Закон про тисячу гривень за вакцинацію направлено на підпис президенту

Фото Укрінформ

7 грудня голова Верховної Ради Руслан Стефанчук підписав закон, що передбачає виділення 8 млрд гривень із державного бюджету України на 2021 рік для виплати 1 000  гривень українцям, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу.

Про це повідомляє UA з посиланням на сайт ВР.

Наразі законодавчий акт направлено на підпис Володимиру Зеленському.

Закон передбачає збільшення додатково на 5 млрд гривень видатків загального фонду державного бюджету за новою бюджетною програмою – “Надання допомоги в межах програми “єПідтримка”.

Також він збільшує на 2,2 млрд гривень видатки загального фонду держбюджету за бюджетною програмою “Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та її наслідками”.

Джерелом покриття цих видатків визначено надходження від податку на додану вартість із, ввезених на митну територію України, товарів на 10,2 млрд гривень.

Нагадаємо, повністю вакциновані українці зможуть отримати 1 000 гривень за вакцинацію з 19 грудня. Скористатися коштами можна буде протягом 4 місяців. У разі їх невикористання гроші будуть повернені державі.

Читайте також: 8 млрд гривень виділять із держбюджету на виплати вакцинованим українцям, – Шмигаль

Прямий ефір