За 200 км від Києва: російські війська та техніка прибувають до Білорусі (ВІДЕО)

Війська та техніка РФ прибувають до районів Білорусі поблизу кордону з Україною. Зокрема, російські реактивні системи залпового вогню “Ураган” виявили у безпосередній близькості від рубежу з Київською областю. Їхнє розташування підтвердили фахівці групи, яка займається розслідуваннями військових конфліктів.

Про це повідомляє UA.

Табори техніки стоять на території Білорусі в Гомельській області – лише за 200 км від Києва, на західному березі Дніпра. Водночас повідомляють, що в цій місцевості немає жодного полігону із заявлених у межах спільних російсько-білоруських навчань “Союзна рішучість”.

На думку розслідувачів, поява техніки РФ у безпосередній близькості від кордону з Київською областю спричиняє побоювання у зв’язку із заявами джерел CNN, згідно з якими існує можливість того, що російські війська можуть спробувати атакувати Україну з півночі.

“Річ у тім, що всі основні урядові будівлі в Києві розташовані на західному березі Дніпра, а можливий наступ з півночі дає змогу не долати таку значну водну перешкоду (на відміну від наступу з боку російсько-українського кордону)”, – ідеться в публікації розслідувальної групи Conflict Intelligence Team у Telegram.

Нагадаємо, керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що українська влада робить все необхідне, щоб наша країна та Збройні сили були готові до будь-якого сценарію розвитку подій.

Читайте також: Військова ескалація Росії проти України (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Прямий ефір