Вибори Лукашенка — це зґвалтування народу, — Красуліна

Анна Красуліна. Скріншот: uatv.ua

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко повідомив, що візьме участь у президентських виборах у Білорусі, які заплановані наступного року, тобто балотуватиметься на восьмий термін поспіль. Він уже заявив, що ніхто нікому владу не віддасть та не подарує. До цього Лукашенко не раз казав, що за посаду не тримається. Цю тему в ефірі телеканалу FREEДОМ обговорили із прес-секретарем Світлани Тихановської Ганною Красуліною.

Цього року виповниться вже 30 років відтоді, як уперше, тоді ще шляхом справді виборів, Лукашенко очолив Білорусь.

“Ці вибори були б цікаві, якби це були вибори, а це вистава, фарс, підробка та відсутність будь-якого вибору в умовах репресій. Це зґвалтування народу, коли з автоматами ходили на дострокове голосування проти беззбройних людей. Тобто, про що тут говорити? Це така вистава від Лукашенка, він розповідає про вибори без уявлення, що це таке”, — зазначила Красуліна.

Гостя ефіру наголосила, що білоруси не змирилися з тим, що Лукашенко намагається себе коронувати.

“Білоруси опираються, але поки що цей опір підпільний, це саботаж, це відсутність ухвалення легітимності Лукашенка”, — сказала Красуліна.

Вона також розповіла, що близько 30% білорусів отримують інформацію з телебачення, телевізійних передач та новин.

“Це не так багато. Тобто 70% одержують інформацію в іншому місці. І з цих 30%, 12-18% тих, хто вірить тим новинам, які там повідомляються, а решта отримують інформацію із незалежних медіа”, — зазначила Красуліна.

Читайте також: Лукашенко став проблемою глобального масштабу, — Мацкевич про розміщення ядерної зброї на території РБ

Прямий ефір