Втрати Росії на фронті зросли на 1 100 військових, три РСЗВ та 85 артилерійських систем, — Генштаб ЗСУ

Знищена російська техніка під Авдіївкою. Фото: gettyimages.com

Сили оборони України за минулу добу ліквідували на фронті 1 110 російських загарбників, а також знищили три реактивні системи залпового вогню (РСЗВ), 85 артилерійських систем та 199 одиниць автотехніки ворога. Про це сьогодні, 4 квітня, повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України (ЗСУ), інформує FREEДОМ.

Так, загальні втрати окупаційних військ з 24.02.2022 до 04.04.2026 орієнтовно становлять:

  • особового складу — близько 1 302 370 (+1 110) осіб;
  • танків — 11 835 (+2) од.;
  • бойових броньованих машин — 24 344 (+4) од.;
  • артилерійських систем — 39 378 (+85) од.;
  • РСЗВ — 1 716 (+3) од.;
  • засобів ППО — 1 338 од.;
  • літаків — 435 од.;
  • гелікоптерів — 350 од.;
  • БпЛА оперативно-тактичного рівня — 217 016 (+2 387) од.;
  • крилатих ракет — 4 517 (+26) од.;
  • кораблів/катерів — 33 од.;
  • підводних човнів — 2 од.;
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 87 149 (+199) од.;
  • спеціальної техніки — 4 109 од.

Читайте також: Бійці НГУ знищили рідкісну систему РЕБ росіян “Палантін” вартістю 20 млн доларів

Раніше генерал армії України, керівник Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.) Микола Маломуж повідомив, що російська армія намагається реалізувати плани з наступу на Донецькому напрямку, проте стикається з серйозним опором і зазнає значних втрат. Керівництво РФ визначило для себе завдання захоплення Донбасу в стислі терміни, однак ці наміри залишаються нереалістичними. 

Прямий ефір