Втеча з Херсона — публічне визнання проблем військ РФ, — британська розвідка

Військовослужбовець ЗСУ та жителі Херсону. Фото: ukrinform.ua

Росіяни готувалися до втечі з Херсонщини протягом трьох тижнів. Про це повідомляє Міністерство оборони Британії з посиланням на дані своєї розвідки, інформує FREEДОМ.

Ймовірно, виведення окупаційних військ розпочалося разом із так званою евакуацією, яку оголошували представники окупаційної адміністрації наприкінці жовтня, вважають у відомстві.

Британська розвідка припускає, що російські військові, зокрема й у цивільному одязі, покинули місто разом із заявленими 80 тис. так званих евакуйованих осіб.

“Завершення виходу відбулося лише за два дні після його оголошення. Ймовірно, процес розпочався ще 22 жовтня, коли чиновники росіян у Херсоні закликали мирних жителів залишити місто”, — йдеться у повідомленні.

Втеча російських окупантів із Херсона завдасть країні-агресору репутаційних втрат, оскільки це був єдиний обласний центр, який захопила Росія від початку повномасштабного вторгнення.

“Відхід є публічним визнанням труднощів, з якими зіткнулися російські війська на західному березі Дніпра”, — зазначили у розвідці.

Читайте також: Картинка із ЗСУ у Херсоні, яких зустрічають із квітами, вплине на росіян більше, ніж кадри зруйнованих будинків, — шеф-редактор The Insider

Нагадаємо, 11 листопада українські спеціальні підрозділи зайшли до Херсона, що був окупований російською армією з березня. 

Прямий ефір