Ворог зазнає втрат на лівому березі та відступає, — Братчук про ситуацію на Херсонському напрямку

Сергій Братчук. Скріншот: uatv.ua

Російське угруповання “Днепр”, що воює на лівобережжі Херсонської області, зазнає великих втрат. Завдяки діям Сил оборони України противнику не вдається просунутися на Херсонському напрямку. Про це сьогодні, 30 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів речник Української добровольчої армії “Південь” Сергій Братчук.

“На Херсонському напрямку контрбатарейна боротьба між силами, які перебувають на правому і лівому березі [Дніпра], триває постійно. Ворог намагається проводити по кілька штурмових дій на лівому березі по наших плацдармах, які знаходяться в цьому районі. Але наші плацдарми стоять, утримуються нашими підрозділами, й просування ворога тут немає”, — сказав він.

Братчук зазначив, що росіяни продовжують спроби штурмувати українські позиції в районі села Кринки на Лівобережжі Херсонської області невеликими штурмовими групами. Техніку використовують мінімально, “бо техніка знищується нашими дронами”.

“Ворог зазнає втрат на лівому березі та відступає”, — констатував спікер.

Він повідомив, що російське угруповання “Днепр” також відповідає за лінію фронту в Запорізькій області, і намагається там атакувати на Оріхівському напрямку. Але їхні спроби марні.

Читайте також: Росіяни активно використовують керовані авіабомби на двох напрямках фронту — деталі від Гуменюк

Як повідомлялося раніше, через низку причин на Лівобережжі Херсонської області скоротилася кількість штурмів з боку російських окупантів.

Прямий ефір