“Ворог штурмує, лізуть і лізуть”: українські захисники знищують росіян на Донеччині (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

Російські окупанти на Східному фронті атакують щодня, вперто і не шкодуючи особового складу. Так кажуть українські військові. Щодня українські захисники знищують до тисячі солдатів країни-агресора, але це російське командування не зупиняє, там людей не рахують. А українці захищаються обережно: бережуть і людей, і боєприпаси. Стріляють точно і не зволікаючи, повідомляє FREEДОМ.

Воїни стріляють швидко, точно, адже зволікання коштує дорого.

“Ворог досить сильно змінився. Вони вчаться, як і ми. Вони використовують різні тактики. Якщо 24 лютого вони рухалися тільки колонами, то зараз вони дуже по-різному працюють. Вони штурмують невеликими групами, лізуть і лізуть. Їхня піхота може йти навіть без щільної артпідготовки”, — розповів військовослужбовець Збройних сил України Євген.

Підрозділ української морської піхоти стоїть на Східному фронті у Донецькій області. Працює “Градами” по російських окупантах. Щодня ті намагаються штурмувати українські позиції.

“Працюємо всі — від командира до вищого командування. Цілі нам дають або оператори дронів, або наші коректувальники. Ми відпрацьовуємо. Потім ми коригуємо напрямок вогню і запускаємо знову”, — каже військовослужбовець ЗСУ Володимир.

Українські воїни старанно ховають від розвідників противника свого залізного товариша за деревами — під сітками і гілками. Система допомагає утримувати оборону, але таких в українській армії замало.

“Технікою задоволені. “Град” актуальний у всі часи. Звичайно, якщо порівнювати з новітньою зброєю, то вона в деяких нюансах буде кращою. Але засмучуватися нема чого”, — сказав воїн Євген.

Поки нове озброєння від західних партнерів не задовольняє повністю потреби української армії, доводиться бити ворога зі старих установок.

“Я хотів би попрацювати на HIMARS (“Хаймарсі”), хотілося б попрацювати на всьому. Артилеристи будь-якою системою цікавляться, як працює, яке наведення, щось нове може. Ця техніка радянська, тому хочеться трохи цифрової”, — поділився Володимир.

Але навіть із такою технікою українські солдати не залишають шансів путінській армії. Водночас агресор посилює наступ на сході України за рахунок нещодавно мобілізованих військовослужбовців. Тому сьогоднішні битви називають найкровопролитнішими.

Читайте також: Росіяни посилили наступ, ЗСУ стримують ворога в районі Бахмута і Вугледара — репортаж з окопів (ВІДЕО)

Прямий ефір