Росіяни посилили наступ, ЗСУ стримують ворога в районі Бахмута і Вугледара — репортаж з окопів (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

Поки українці чекають на постачання західного озброєння, російські війська продовжують свої наступи. Зокрема, в районі міст Бахмут та Вугледар Донецької області. Але, попри всі спроби росіян, українські захисники утримують позиції і дають гідну відсіч противнику, повідомляє FREEДОМ.

Окопи в степах Донецької області між Мар’їнкою та Вугледаром, де росіяни намагаються наступати. Військові, які утримують ці позиції, кажуть, що не варто недооцінювати противника, але й успіхів у російських солдатів не багато.

“Не можна недооцінювати противника, не можна не визнавати той факт, що противник має маленький, але успіх, частковий. Так звані бої місцевого значення. Глобально противник суттєвого просування не має. Якщо ми говоримо загалом, конкретно про нашу ділянку, противник не просунувся взагалі, лінія оборони як стояла, так і стоїть, і стоятиме. Ще зміститься з цих позицій у бік Донецька і до державних кордонів України”, — каже заступник командира 79-ї ДШБ Збройних сил України Богдан.

Росіяни посилили наступ практично вздовж усієї лінії фронту, закидають штурмові бригади і не шкодують артилерійських снарядів.

“У ворога почастішали артилерійські та мінометні обстріли. Якщо раніше було через раз, то тепер понад 10 прильотів. Більше артилерія працює, ніж піхота”, — розповів заступник командира 79-ї ДШБ ЗСУ з позивним “Депутат”.

Окупанти останні тижні намагаються перехопити ініціативу, щоб захопити і Вугледар, і Бахмут. Українські військові констатують — ситуація зараз на фронті складна, але контрольована.

“У Бахмуті ситуація, тому що в мене багато знайомих там, — день вони просуваються, день ворог. Немає такого, що просунувся, окопався. Наші не дають їм просто окопуватися в Бахмуті”, — сказав “Депутат”.

Українські захисники стримують противника. Упевнені, що розстановку сил на фронті змінять постачання західного озброєння. Чекають тут і на танки, і на артилерію, й на іншу зброю, про яку вже говорили союзники.

“Якщо ми говоримо про західну зброю, то ця зброя нам уже допомагає. Деяке озброєння ще в дорозі, ми про нього знаємо. Є офіційні заяви, це не секрет. На мій погляд, воно приспіє і зіграє дуже важливу роль”, — зазначив Богдан.

Західні розвідки кажуть, що росіяни вже розпочали наступ у районі Бахмута та Вугледара, але українським військовим вдалося не тільки стримати сили противника, а й розбити їх під Вугледаром. Лише на одному напрямку росіяни втратили щонайменше 30 одиниць техніки та зазнали колосальних втрат у живій силі.

Читайте також: Приблизно за 400 метрів від старої частини міста триває ближній бій — репортаж з Авдіївки (ВІДЕО)

Прямий ефір