Володимир Зеленський підписав закон про тисячу гривень за вакцинацію

Фото Тwitter Володимира Зеленського

Сьогодні президент України Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до додатків №1 та №3 до закону України про Державний бюджет на 2022 рік. Зміни передбачають виділення 8 млрд гривень на виплату тисячі гривень за вакцинацію.

Про це повідомляє UA із посиланням на сайт ВР.

Відмітка про те, що закон підписано президентом, з’явилася на картці законопроєкту №6297 на сайті Верховної Ради 8 грудня.

Закон передбачає збільшення додатково на 5 млрд гривень видатків загального фонду державного бюджету за новою бюджетною програмою – “Надання допомоги в межах програми “єПідтримка”.

Також він збільшує на 2,2 млрд гривень видатки загального фонду держбюджету за бюджетною програмою “Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та її наслідками”.

Джерелом покриття цих видатків визначено надходження від податку на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів на 10,2 млрд гривень.

Нагадаємо, повністю вакциновані українці зможуть отримати 1 000 гривень за вакцинацію з 19 грудня. Скористатися коштами можна буде протягом 4 місяців. У разі їх невикористання гроші будуть повернені державі.

Читайте також: 8 млрд гривень виділять із держбюджету на виплати вакцинованим українцям, – Шмигаль

Прямий ефір