Влада РФ не має резерву військ, щоб зупиняти рейди російських добровольців, — Гетьман

Бійці РДК. Фото: uatv.ua

Російська влада не має резерву військ, щоб зупиняти рейди російських добровольців. Для цього потрібно знімати війська з лінії фронту, але такої можливості РФ сьогодні немає, пояснив сьогодні, 2 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ військовий аналітик Олексій Гетьман.

“Їм (російській владі, — ред.) є до цього діло, просто вони нічого не можуть зробити. Вони не мають якогось резерву військ, який вони можуть завести для того, щоб “навести порядок”. Щоб зупинити цей Російський добровольчий корпус чи, ну, хоч якісь дії вчинити, їм треба знімати війська з лінії фронту. Зараз для них це досить проблематично, бо їм треба готуватися до оборони, наших наступальних дій”, — сказав експерт.

Гетьман переконаний, що рейди російських добровольців продовжуватимуться.

“За великим рахунком, це територія, яка вже не контролюється центральною владою РФ, а контролюється саме ось цими російськими повстанцями. Вони заходять для того, щоб зробити диверсійні дії чи якісь розвідувальні дії. Навряд чи вони заходять для того, щоб встановити контроль над якоюсь територією, це вже називається трохи інакше”, — додав гість ефіру.

Нагадаємо, 22 травня російські добровольчі формування зайшли з території України на територію Росії та встановили контроль над низкою населених пунктів.

Бійці Російського добровольчого корпусу (РДК) і легіону “Свобода Росії” провели пресконференцію, під час якої підбили підсумки рейду в Бєлгородську область. Легіонери зайшли вглиб РФ на 42 км і протягом доби контролювали деякі населені пункти Російської Федерації. Також їм вдалося захопити бронетехніку і зброю ЗС РФ, деякі документи військових і взяти полоненого.

2 червня “Російський добровольчий корпус” вирушив до чергового рейду по Білгородській області (Російська Федерація). Бої точилися на околицях містечка Шебекіно.

Прямий ефір