Військові кораблі НАТО у Чорному морі – найкраща підтримка України у відповідь на агресію Росії, – Шмигаль

Фото Урядовий портал

Забезпечення постійної присутності військових кораблів НАТО у Чорному морі було б сильним сигналом на підтримку України західними партнерами у відповідь на агресивні дії Росії.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє UA.

“Відповіддю на агресивні дії Росії має стати солідарна відповідь України, країн ЄС та НАТО. Забезпечення постійної присутності військових кораблів Альянсу в Чорному морі було б дуже сильним сигналом на підтримку України”, – наголосив прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль вважає, що демонстрація воєнного потенціалу Росією ведеться для дестабілізації ситуації в Україні, а також в країнах Європейського Союзу (ЄС) та НАТО.

“Газ вже використовується як зброя не лише проти нашої держави, але і проти всієї Європи. Ситуація навколо “Північного потоку-2” та зменшення транзиту “блакитного палива” через Україну яскраво підтверджують цю тезу”, – акцентував прем’єр-міністр.

Як зазначив очільник уряду, Російська Федерація також постійно використовує інші інструменти гібридної війни проти України та Заходу, включно з кібератаками та дезінформаційними кампаніями.

Нагадаємо, представники Російської Федерації блокують роботу політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з кількох напрямів.

Читайте також: Генсек НАТО обговорить з Україною та Грузією ситуацію в Чорному морі

Прямий ефір