В Конгресі США схвалили збільшення військової допомоги Україні на $50 млн

Фото з сайта ukrinform.ua

Комітет з правил Палати представників США (Нижня палата Конгресу США) схвалив поправки до проекту оборонного бюджету США на 2022 рік. Згідно з ними, військова допомога Україні збільшується на $50 млн.

Про це повідомляє UA з посиланням на Голос Америки.

Серед пропозицій конгресменів – санкції проти Північного потоку-2, використання титану з України, а також нові санкції проти Росії та російських олігархів, високопосадовців та медійних осіб.

Крім цього, законопроєкт передбачає надання $300 млн безпекової допомоги Україні, а також пропонує збільшити присутність американських військ на східному фланзі НАТО – у Польщі, Румунії та Балтійських країнах.

Схвалення поправок означає, що їх додали до законопроекту про оборонний бюджет США на 2022 рік. Далі цей проект має схвалити Палата представників Сполучених Штатів. Для остаточного затвердження потрібно, щоб проект з таким самим змістом ухвалили в Сенаті. Закон вступає в силу після підписання президентом США.

Нагадаємо, представник Офісу президента Олексій Арестович говорив про те, що до Конгресу США внесено законопроєкт, який наказує Міністерству оборони США розглянути можливість надати Україні дві батареї “Залізного купола”.

Читайте також: Президент зустрівся з представниками бізнесу та потенційними інвесторами у Нью-Йорку

Прямий ефір