Ув’язнених у Запорізькій області російські окупанти вербують для ПВК — деталі від Федорова (ВІДЕО)

Ілюстративне фото: ukrinform.ua

У кількох населених пунктах Запорізької області ув’язнених вербують у приватну військову кампанію (ПВК) для участі у війні на боці російської армії. При цьому немає підтвердження, що ПВК належить російському олігарху Євгену Пригожину. Про це сьогодні, 29 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

“Два тижні тому на територію Мелітополя приїхав кримінальний авторитет Армен Горловський. Тоді всі не могли зрозуміти: яка мета приїзду цієї людини. А ось буквально вчора стало відомо, що його призначено новим “смотрящім” за в’язницями в Бердянську, Токмаку. У Мелітополі — жіноча колонія, вона не потрапляє до периферії інтересів цього кримінального авторитету. Його завдання — їздити колоніями та відбирати в’язнів для приватної військової кампанії”, — розповів він.

Федоров зазначив, що, швидше за все, російські окупанти створюють альтернативну ПВК, не підконтрольну Пригожину, до якої набирають ув’язнених.

“Таким чином вони намагаються посилити свій військовий потенціал. Спочатку посилили мобілізованими, які виглядають як бомжі, поводяться як бомжі, і перебувають на нашій території в повністю непридатному та непристойному стані. Наступна їхня стадія — це відібрати зеків, які, мабуть, будуть ще менш функціональні, ніж бомжі”, — вважає міський голова.

Читайте також: Як ув’язненні з Сибіру та Далекого Сходу потрапляють на війну в Україні — деталі

Прямий ефір