Українська армія отримає додаткові 500 млн євро допомоги від ЄС – Борель

Глава дипломатії Євросоюзу Жозеп Боррель запропонував подвоїти внесок ЄС на підтримку української армії. Про це він заявив у п’ятницю, 11 березня. Таким чином обсяг військової допомоги Україні від ЄС можк бути збільшено на 500 млн євро.

“Пропоную подвоїти внесок ЄС – спрямувати додатково 500 млн євро на озброєння на підтримку української армії”, – наводить його слова телеканал BFM TV під час другого дня неформального саміту лідерів країн ЄС у Версалі.

Боррель наголосив, що збільшення військової підтримки України – очевидне, і лідери країн ЄС мають це розуміти. Також він зазначив, що в ЄС вивчають можливість запровадження ще санкцій проти економіки РФ та російських підприємців.

Напередодні представник голови дипломатії ЄС Петер Стано нагадав, що з огляду на прохання України щодо озброєння ЄС зобов’язався підтримати українські збройні сили, визначивши їхні потреби у 500 млн євро.

“Додам, що держави-члени згодні з цим рішенням і що також здійснюється підтримка українських збройних сил за двосторонньою лінією”, – сказав Стано.

Він зазначив, що держави ЄС самі вирішать, що вони поставлять Україні у межах використання 500 млн євро.

Нагадаємо, експерт-міжнародник Дмитро Левусь в ефірі UATV заявив, що для Росії терор проти мирного населення – це стратегія з часів Чечні

Росія вже завдала Україні збитків на 119 млрд доларів – Мінекономіки

Підігруючи Путіну, Лукашенко вчиняє державну зраду – експерт

Читайте також: Мережко: Путіну та його спільникам готують міжнародний трибунал – йдеться про новий Нюрнберг

Прямий ефір