Українська армія опанувала понад 300 стандартів НАТО, – Залужний

Фото Twitter ЗСУ

На сьогодні у Збройних силах України зроблено величезний крок, щоб наблизитися до повноцінного членства в НАТО.

Відповідну заяву в інтерв’ю Укрінформу зробив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, пише UA.

За його словами, це більше, ніж вдалося досягнути збройним силам деяких членів Альянсу.

“Лише на документальному та формальному рівнях нами опановано більш як 300 стандартів НАТО. Не хочу нікого критикувати, але таку кількість стандартів, наскільки я знаю, опанували далеко не всі збройні сили європейських країн, які вже є членами Альянсу”, – сказав Валерій Залужний.

Він зазначив, що НАТО – це не лише військовий та політичний союз, – це ще й коаліція армій, сучасних та розвинутих у всіх вимірах.

“Для мене головне, щоб ми вийшли на певний рівень, щоб бути цивілізованою армією. Необхідно спростити певні процедури, позбутися усього радянського, що нам зв’язує руки й ноги, розпочати мислити по-натовськи, дивитися на речі по-європейськи, організовувати підготовку військ у відповідності до стандартів НАТО, які, як ми вже переконалися, є дуже ефективними та результативними. Тож для мене головним є ось таке завдання. А чи вступимо ми до НАТО, чи отримаємо ПДЧ – це справа політиків. Коли це відбудеться? Звісно, я за це переживаю, хотілося б, щоб швидше. Але нам – своє робити, щоб наблизити цей момент”, – висловився головнокомандувач ЗСУ.

Раніше Курт Волкер оцінив ймовірність нового вторгнення Росії до України.

Читайте також: Діалог із Німеччиною щодо постачання зброї продовжиться, – Кулеба

Прямий ефір