Ймовірність нового вторгнення Росії до України оцінив Волкер (ВІДЕО)

Фото з сайта kanaldom.tv

Імовірність вторгнення Росії до України скоріш ймовірна, ніж ні. Таку думку висловив спеціальний представник Державного департаменту США з питань України (2017-2019 рр.) Курт Волкер.

Про це повідомляє UA із посиланням на інтерв’ю Волкера Sky News.

За його словами, зараз ситуація – найнебезпечніша від моменту останнього вторгнення Росії в 2014 році. І водночас в інтерв’ю телеканалу CNN прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що це НАТО поступово вторгається до України, тому в Кремлі вважають за необхідне залишити свої війська біля кордонів.

Подібні заяви, на думку Волкера, звучать із Кремля з єдиною метою – щоб Україна не стала членом Альянсу.

“Путін (Володимир Путін, президент РФ, – ред.) може спробувати змусити російський спецназ діяти так, начебто вони українці, атакувати сили, що керуються Росією, на сході України, щоб дати їм привід відповісти і масово вторгнутися до України. Це один із способів почати вторгнення, але можуть бути й інші способи”, – сказав колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України.

Нагадаємо, Дмитро Кулеба заявив про очікування співпраці з новим федеральним урядом Німеччини під керівництвом Олафа Шольца та іншими союзниками щодо протидії загрозам та спробам залякування з боку РФ.

Читайте також: Військова ескалація Росії проти України (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Прямий ефір