Україна завершує 2021 рік з найвищим доларовим ВВП за всю історію, – Свириденко

Фото Укрінформ

Міністерка економіки Юлія Свириденко заявила, що Україна завершує 2021 рік з найвищим доларовим ВВП за всю свою історію (орієнтовно 195 мільярдів).

Про це вона написала у своєму Facebook, повідомляє UA.

За прогнозами міністерки, наступного року у планах – вийти на високі темпи зростання внутрішнього валового продукту завдяки старту низки програм.

“Зокрема, масштабної термомодернізації житлових будинків, комплексного відновлення систем зрошення на Півдні України, масового дешевого іпотечного кредитування, активного фінансування експортерів”, – заявила Свириденко. 

Вона разом з міністром оборони та міністром закордонних справ провели онлайн-зустріч із представниками найбільших міжнародних інвестиційних компаній та фондів, які інвестують в Україну.

“Ми поінформували інвесторів про поступове покращення наших макроекономічних показників та прогнози на найближчий рік. Наша мета забезпечити сталість основних показників: зростання ВВП, збільшення золотовалютних резервів, стримування інфляції в допустимих межах. Ми прагнемо довести бізнес-клімат в Україні до найкращих світових стандартів”, – розповіла очільниця Мінекономіки.

Раніше Свириденко заявляла, що Україна продемонструвала значний прогрес у реформах, перш ніж змогла отримати позитивне рішення щодо виділення МВФ другого траншу у розмірі майже 700 мільйонів доларів.

Читайте також: Інфляція сповільниться до 9,6% наприкінці цього року, – Нацбанк

Прямий ефір