Україна повернула ще чотирьох дітей, яких депортувала Росія

Юна українка. Ілюстративне фото: instagram.com/kathryn_moskalyuk

В Україну повернулися чотири дитини, яких депортувала Росія під час війни. Про це повідомив керівник Офісу президент Андрій Єрмак, інформує FREEДOM.

Повернулися троє хлопчиків — шести, трьох і дев’яти років, а також 17-річна дівчина.

“Продовжуємо реалізовувати план дій Президента Bring Kids Back UA. Володимир Зеленський поставив задачу повернути всіх наших дітей. Працюємо. Росія ж має бути покарана за геноцид”, — написав керівник ОП.

Читайте також: Як альтернативу окупанти пропонують притулок: про переміщення 8 522 українських дітей до таборів перевиховання повідомила правозахисниця

Ви можете допомогти повернути неповнолітніх громадян України додому. Якщо проживаєте на території Білорусі, Росії або на тимчасово окупованих територіях України та володієте інформацією про депортованих дітей — напишіть у Telegram-канал “Я тут” або на сайт FREEДОМ. Київ гарантує анонімність.

Нагадаємо, телеканал FREEДOM у партнерстві з радницею-уповноваженою президента України з прав дитини та дитячої реабілітації і Ювенальною поліцією України запустив інформаційну кампанію “Знаєш — скажи!“, яка має на меті мотивувати мешканців Росії протидіяти примусовій депортації українських дітей і сприяти їхньому поверненню в Україну.

Прямий ефір