Україна побудує нове посольство в Туреччині

Фото Урядовий портал

Кабінет Міністрів України виділив 125,79 млн гривень з державного бюджету на будівництво комплексу посольства України в Туреччині.

Про це повідомляє UA з посиланням на засідання уряду.

У 2003 році уряди України і Туреччини підписали протокол про взаємне виділення земельних ділянок в Анкарі та Києві для спорудження приміщень дипломатичних місій.

Україна передала земельну ділянку біля станції метро “Дружби народів”, а натомість отримала землю в дипломатичному анклаві Оран міста Анкари.

Там планується побудувати нову триповерхову різнорівневу будівлю у вигляді літери “П” загальною площею 2 677,63 квадратних метри. Окремо планується побудувати резиденцію для посла. Земельну ділянку хочуть облаштувати, побудувати там фонтан і рекреаційну зону.

Проєкт передбачає виділення 29,1 млн гривень у 2021 році та 96,69 млн гривень у 2022 році.

Посольство України в Анкарі почало роботу в січні 1993 року.

Нагадаємо, в Україні буде побудований центр з обслуговування та випробування турецьких безпілотників Bayraktar. Побудувати його планують під Києвом, біля Василькова, на землях, що належать Міноборони.

Читайте також: Допомога України та дипвідносини з РФ: “Неофициальный разговор” із новим послом України в Туреччині Василем Боднаром

Прямий ефір