Україна не здасться, і ми теж, — Остін на засіданні Контактної групи у форматі “Рамштайн”

Ллойд Остін. Фото: defense.gov

Міністр оборони Ллойд Дж. Остін III під час 19-го засідання Контактної групи з оборони України у форматі “Рамштайн” сьогодні, 14 лютого, підтвердив непохитну рішучість США та їхніх партнерів підтримати Україну. Про це повідомляється на сайті Пентагону, інформує FREEДОМ.

Відзначаючи два роки з дня неспровокованого вторгнення Росії, Остін заявив, що очолювана США Контактна група з оборони України продовжує єдність заради спільної мети – підтримки короткострокових і довгострокових бойових потреб України.

“Коли Путін почав свою несправедливу і неспровоковану війну за своїм вибором, він робив ставку на те, що Україна здасться. Але він дуже помилився”, — заявив Остін.

За його словами, країни, які беруть участь у Контактній групі, через майже два роки війни все ще об’єднані спільною метою.

“Кремль продовжує робити ставку на те, що ми всі втратимо інтерес до України, і що наша підтримка потьмяніє і згасне, але я налаштований більш рішуче, ніж будь-коли. Ця контактна група залишається рішучою, безстрашною і твердою”, — наголосив міністр оборони США.

Остін далі акцентував на необхідності продовжувати підтримувати Україну, попередивши, що результат боротьби з російською агресією визначатиме глобальну безпеку на десятиліття.

“Для принципових людей і урядів совісті залишатися осторонь, поки Україна бореться за саме своє існування, не варіант. Україна не здасться, і ми теж”, — зазначив Ллойд Остін.

Читайте також: Перезавантаження у військовому керівництві України жодним чином не вплинуть на швидкість, обсяги поставок або рівень співпраці з союзниками, — Попов

Нагадаємо, 14 лютого відбулася 19-та зустріч Контактної групи з оборони України у форматі “Рамштайн”.

Прямий ефір