Дрони, ракети для ППО, артснаряди та інше: результати “Рамштайну” озвучили Буданов і Умєров

Олександр Сирський, Рустем Умєров, Кирило Буданов. Фото: facebook.com/rustemumerov.ua

Нарощування оборонного виробництва для України та вирішення нагальних потреб країни стали ключовими темами 19-го засідання Контактної групи з оборони України у форматі “Рамштайн”, яке відбулося сьогодні, 14 лютого, повідомляє FREEДОМ.

Сьогоднішнє засідання стало першим для Олександра Сирського на посаді головнокомандувача ЗСУ. Також на онлайн-зустрічі від України були присутні начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов і міністр оборони Рустем Умєров.

“Широка підтримка України — непохитна і триває далі. Тут було заявлено про продовження підтримки в усіх сферах. Особливо можу відзначити підтримку з надання ракет нашій протиповітряній обороні та ракет для протикорабельної оборони, тобто протикорабельних ракетних комплексів. Щодо ракет на протиповітряну оборону — кількість достатньо пристойна”, — прокоментував підсумки засідання у форматі “Рамштайн” начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

Також він зазначив, що артилерійські системи та боєприпаси — пріоритет номер один.

“Партнери з різних країн озвучили: скільки з яких країн і в який проміжок часу, найближчий проміжок, зможуть передати. Це суттєво полегшить нам життя”, — наголосив начальник української розвідки.

Міністр оборони України Рустем Умєров розповів про коаліцію дронів.

“Як ви знаєте, ми вже в Україні почали їх виробляти та закуповувати у величезній кількості. Зараз будемо разом із партнерами шукати фінансування, кількість дуже велика. Вони діляться на бомбери, розвідувальні… Різна кількість дронів. Наші партнери хочуть підтримати своїми дронами, які вони використовують для своїх операцій у своїх країнах”, — повідомив він.

Читайте також: Перезавантаження у військовому керівництві України жодним чином не вплинуть на швидкість, обсяги поставок або рівень співпраці з союзниками, — Попов

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський повідомив, що під час засідання у форматі “Рамштайн” йшлося про постачання дронів і ППО.

Прямий ефір