Україна і НАТО відновлять роботу Спільної групи з питань воєнної реформи, – Кулеба

Фото з сайта kmu.gov.ua

Спільна робоча група Україна – НАТО з питань воєнної реформи відновить свою роботу.

Про це домовилися віцепрем’єрміністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба під час зустрічі з представниками НАТО, яка відбулася під час дводенного робочого візиту українського посадовця до Брюсселю, повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу уряду.

У межах роботи Спільної групи НАТО допомагатиме нашій державі реформувати структури сектору безпеки й оборони.

“Президент Зеленський визначив, що реформа Збройних сил України і загалом оборонного сектору має здійснюватися відповідно до найкращих світових стандартів. Тому сьогодні в НАТО ми говорили про дуже практичні речі: як Альянс може допомагати Україні стати сильнішою, і про те, як Україна може допомогти Альянсу. Євроатлантичний курс України залишається незмінним, і візит є одним з підтверджень цього”, – прокоментував Дмитро Кулеба результати зустрічей.

Крім цього, сторони обговорили спільну протидію гібридним загрозам і можливість взаємодіяти задля посилення безпеки у регіоні Чорного моря.

Альянс і Україна продовжуватимуть спільно готувати військовослужбовців, зокрема, бійці ЗСУ й надалі стажуватимуться на кораблях ВМС держав-членів НАТО.

Також сторони обговорили підготовку візиту Північноатлантичної ради НАТО в Україну наприкінці жовтня.

Нагадаємо, українські викладачі сфери оборони пройшли навчання у межах співпраці з НАТО.

Прямий ефір