Удар по Харкову — черговий прояв російського божевілля, — Зеленський наприкінці 822-ї доби війни

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Удар РФ по Харкову — черговій терористичний акт, знищення Збройними силами України (ЗСУ) російського літака Су-25. Про це сьогодні, 25 травня, розповів президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні до громадян, інформує FREEДОМ.

Зеленський заслухав перші доповіді щодо Харкова — удару по місту, по очевидному цивільному обʼєкту: по торговельному центру, будівельному гіпермаркету.

“Субота, день. Один з найбільших центрів. Всередині було багато працівників та були відвідувачі. Зараз пожежа на всій території. Туди прибули всі необхідні служби: Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України, медичні служби, місцева влада, поліція. Всі борються за кожне життя”, — сказав він.

Цей удар по Харкову — черговий прояв російського божевілля. Ніяк інакше це назвати просто не можна, зауважив Зеленський.

“Тільки такі божевільні, як Володимир Путін, здатні вбивати й тероризувати людей так підло. Вже відомо, що є поранені, є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким. Кожному, хто постраждав, буде надана необхідна допомога”, — заявив президент.

“Коли ми говоримо лідерам світу, що Україні потрібно достатньо захисту протиповітряної оборони (ППО), коли ми говоримо, що потрібна реальна рішучість — для дозволу захищати життя наших людей саме так, як це буде ефективно, щоб російські терористи не могли навіть наблизитись до наших кордонів, — ми говоримо про те, як буквально не допустити подібних терористичних ударів. Я дякую лідерам, які нас дійсно підтримують, дійсно бачать, що кожне рішення на підтримку України є рішенням на захист і порятунок життів”, — додав президент.

Він розповів, що в українських воїнів на Донеччині є результат, який є необхідним на всіх напрямках, в усіх тих районах, де російські удари загрожують позиціям, містам і громадам. Воїни 110-ї окремої механізованої бригади збили сьогодні черговий російський Су-25.

“Звичайно, якби в нас було більше адекватних, сучасних систем ППО та авіації, то російський повітряний флот уже зазнав би такого ж краху, як і їхній Чорноморський флот. І російський терор став би просто неможливим. Збивати російську бойову авіацію, російські ракети, їхні дрони — це реально миротворчі заходи”, — сказав глава держави.

Він подякував усім у світі, хто допомагає Україні зброєю.

“Дякую кожному й кожній, хто працює в нашому оборонному комплексі та виробляє для України захист! Дякую всім, хто воює заради України й наших людей! Вічна й світла памʼять усім, чиї життя забрали російські вбивці”, — резюмував президент.

Читайте також: Під ударом — будівельний гіпермаркет Харкова: відомо про загиблих і зниклих безвісти (ФОТО, ВІДЕО)

Прямий ефір