У політв’язня Дудки суттєво погіршився стан здоров’я, – Денісова

Фото Facebook Людмили Денісової

Стан здоров’я незаконно засудженого країною-окупантом до 14 років колонії громадянина України Володимира Дудки суттєво погіршився.

Про це у Facebook повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, пише UA.

За її словами, українець упродовж місяця перебуває у медичній частині “ФКУ ИК 11 УФСИН России по Ставропольскому краю”, втім лікування антибіотиками не має позитивної динаміки.

“Його тіло вкрите висипом, фурункулами та гнійниками. Крім того, у Володимира хвороба шлунку та постійні головні болі на фоні високого артеріального тиску”, – пише Денісова.

Рідні можуть передавати Володимиру життєво необхідні ліки лише раз на кілька місяців.

Омбудсмен закликає уповноважену з прав людини в Росії Тетяну Москалькову невідкладно вжити заходів з метою дотримання прав громадянина України – надати належну медичну допомогу.

“Закликаю міжнародну спільноту, дипломатів та представників правозахисних організацій посилити моніторинг додержання прав українських громадян, які досі перебувають в неволі країни-окупанта, та застосувати всі можливі важелі впливу задля якнайшвидшого повернення всіх українських політв’язнів додому”, – пише Людмила Денісова.

Раніше Денісова повідомила, що у в’язницях ОРДЛО незаконно утримуються 300 громадян України.

“Це питання буде порушено на високому рівні”, – президент про звільнення українців, незаконно утримуваних на окупованих територіях і в РФ

Прямий ефір