У Кремлі розгубилися, — Федоров про атаку Москви дронами

Юрій Федоров. Скріншот: uatv.ua

Реакція Кремля на атаку Москви дронами показує їхню розгубленість. Єдина реакція, на яку здатен уряд Російської Федерації — чергові обстріли мирного населення України. Таку думку сьогодні, 1 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив військово-політичний експерт Юрій Федоров.

“Я думаю, що, перш за все, така реакція свідчить про глибоку розгубленість, яка опанувала Кремль. Там не розуміють, як їм реагувати і що робити. Не дуже зрозуміло, звідки прилетіли ці самі безпілотні літальні апарати (БпЛА), які, мабуть, усі були націлені на особняки вищого російського істеблішменту, вищої російської номенклатури. Не виключено, що вони були націлені і на резиденцію Путіна в Ново-Огарьово”, — вважає він.

Цілі атаки Москви дронами досі не встановлені, тому російське керівництво дотримується свого попереднього плану — обстрілює мирні міста України.

“Насамперед незрозуміло, що це було і навіщо. Хто був метою? І тому незрозуміло, як реагувати. Усе, що Росія може зробити — обстріли міст України, удари по житлових кварталах. Учора вночі загинуло три людини у Києві, зокрема двоє дітей. Жахливі речі, які свідчать про людожерський характер російського суспільства, тому що ніхто в Росії не виступав проти цього”, — зазначив експерт.

Президент РФ Володимир Путін заявив, що нічого страшного не сталося, а протиповітряна оборона (ППО) спрацювала належним чином.

“Кремль намагається робити вигляд, що нічого страшного не сталося. Путін сказав, що ППО Москви спрацювала штатно. Путін скаже, що потрібно потерпіти, і росіяни терпітимуть. Вони до цього звикли”, — сказав Федоров.

Експерт припустив, що подібна реакція на те, що відбувається з боку Кремля, свідчить про те, що всередині Росії назрівають глобальні зміни. Оскільки навіть Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії не справляється зі своїми прямими обов’язками.

“Ці події свідчать про те, що війна переходить на якийсь новий етап. Можливо, це наступ якихось сил, що діють у Росії проти режиму Путіна, але тоді це ще більш небезпечно для нього”, — підсумував експерт.

Читайте також: Готується атака на Москву 100 дронами, — Максакова

Нагадаємо, дрони атакували Москву. Вибухи пролунали в Москві рано вранці 30 травня. Як повідомляють місцеві Telegram-канали, дрони поцілили по трьох житлових будинках на кількох вулицях.

Прямий ефір