Готується атака на Москву 100 дронами, — Максакова

Марія Максакова. Фото: dw.com

Атака дронами Москви налякала жителів елітного селища Рубльовка. Готується атака зі 100 дронів, які будуть також летіти над столицею РФ. Про це сьогодні, 1 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявила оперна співачка, колишня депутатка Держдуми РФ Марія Максакова.

Вона зазначила, що зараз нерухомість на Рубльовці активно розпродають, а її власники частіше перебувають за кордоном, ніж у РФ.

“На Рубльовці все, що можна виставлено на продаж. Чи не кожен другий будинок. Атаку дронами [власники нерухомості] спостерігали здалеку, з Дубая, з відеоспостереження. Сиділи й дивилися, чи не далеко від їхнього безпосереднього володіння приземлився дрон”, — розповіла Максакова.

Живуть в елітних селищах переважно не виїзні чиновники, у яких забрали закордонні паспорти.

“Є й ті, що залишилися, так звані не виїзні. Тому що серед них дуже великий відсоток чиновників, силовиків, яких позбавили закордонних паспортів. Тому там є певна кількість тих, хто проживає, і вони, безумовно, підбадьорилися [після атаки дронами] і напевно нервують”, — зазначила Максакова.

Вона впевнена, що дрони виготовлені і запущені з самої Росії.

“У російських гаражних кооперативах виготовляють дрони і направляють їх на Рубльовку. Зараз 35 дронів були виготовлені і направлені на Рубльовське шосе під оплески. Їм аплодувала вся інша Росія, у цьому немає жодних сумнівів. Готується, наскільки я знаю, наступний рій зі 100 дронів”, — поділилася інформацією колишній депутат Держдуми РФ.

Траєкторія польотів цих дронів була обрана не випадково. Тим, хто їх запустив, не потрібно лякати просте населення Росії.

“Один із дронів приземлився недалеко від Ново-Огарьово. Ці дрони дуже розумно вибрали локацію, тому що, хоч би як кричав Соловйов на свою аудиторію, що “нема чого зловтішатися, там такі ж люди”, росіяни так не вважають. Тому що там живуть узурпатори і казнокради”, – вважає Максакова.

Подібні ситуації провокують початок розпаду Російської Федерації та її пропаганди. Але варто збільшувати потужність, вважає оперна співачка.

“Початок розколу пропаганди почався. Я вважаю, цей процес почався з моменту, якраз, коли дрон летів. Після ось цього випадку з 35 дронами. Але сподіваємося, що найближчим часом буде вже 100 дронів. Я чула, що такі плани є. І залишиться тільки почекати”, — сказала вона.

Читайте також: Кремлю вигідно, щоб про це забули — експерт про атаку Москви дронами

Нагадаємо, дрони атакували Москву. Вибухи пролунали в Москві рано вранці 30 травня. Як повідомляють місцеві Telegram-канали, дрони поцілили по трьох житлових будинках на кількох вулицях.

Прямий ефір