У Краматорську відносно тихо, Сєвєродонецьк знищено на 80% — головне про ситуацію на Донбасі

Фото: Facebook/Сергій Гайдай

В адміністративному центрі Донеччини — місті Краматорську — ніч минула відносно спокійно. Тим не менш, ситуація в області змінюється не на краще. Населені пункти, які раніше вважалися відносно спокійними, наприклад, місто Бахмут, поступово стають новими гарячими точками. Про це сьогодні, 23 травня, в ефірі телемарафону “FreeДОМ” телеканалу UA розповіла журналістка Альона Грамова, яка перебуває у Краматорську.

Жителі міста вночі слухали звуки вибухів, що доносяться з Лиманського та Харківського напрямків. В області продовжується евакуація населення, людей вивозять на бронетехніці. Охочих евакуюватися, на жаль, мало. Люди готові сидіти у підвалах, але вдома. Проте обласна влада та силовики наполягають на евакуації як для безпеки самих людей, так і для того, щоб Збройні сили України могли виконувати свої завдання.

Минулої доби на Донеччині загинули 5 мирних жителів, 11 отримали поранення.

Українські захисники продовжують утримувати усі свої позиції у регіоні. Зокрема вони спростували фейки, що з’явилися в інтернеті, про нібито захоплення Святогірська і руйнування там мосту. Він цілий, Святогірськ — під українським прапором.

Тим часом, на Луганщині ситуація важка, розповіла журналістка телеканалу UA Анастасія Волкова. Адміністративний центр — місто Сєвєродонецьк — знищено на 80-85%. Населений пункт майже оточений, по ньому загарбники б’ють з усіх боків. У Сєвєродонецьку немає світла, води, газу, зв’язку. Жителі, які намагаються знайти у місті воду чи приготувати їжу на вогні біля під’їзду, стають жертвами російських мін. У місті залишається ще близько 10 тис. мирних громадян.

Читайте також:

Розширення Альянсу та протистояння Росії: інтерв’ю з представницею США при НАТО Джуліаною Сміт

Репресії в Росії продовжуються

Мусієнко назвав два шляхи для деблокування українських портів

Прямий ефір