Репресії в Росії продовжуються

У Росії головним замовником та організатором репресій противників війни в Україні є Кремль та особисто президент РФ Володимир Путін. Таку думку висловив адвокат Микола Полозов в ефірі телемарафону на телеканлі UA.

Він підтвердив, що ці репресії носять не одиничний характер, а набувають системних ознак, і вони мають конкретних організаторів.

“Безумовно, головним замовником та організатором цих репресій є Кремль, є особисто Путін, його оточення. І що цілком очевидно, кількість і якість цих репресій лише зростатиме. Тобто охоплюватиме набагато більші верстви населення. До того ж людям необов’язково виходити кудись на вулиці протестувати, вже успішно здійснюється моніторинг центром протидії екстремізму МВС Росії в мережі інтернет, соціальних мережах, і за результатами необережних висловлювань, записів і навіть лайків людям виписують чималі терміни”, — сказав Полозов.

Щодо працівників правоохоронних органів, то, як розповів адвокат, у Росії відбувається психологічне зомбування співробітників.

“Для того, щоб у них була мотивація застосовувати насильство щодо мирних людей, для того, щоб вони відчували своє єднання з державою, свою правоту. У цьому російська влада навчилась, і звичайно ж, враховуючи, що в органи правопорядку йде не надто інтелектуальний контингент, природно, їм мізки промивають там по повній”, — пояснив він.

Прямий ефір