У КНДР та В’єтнамі Путін міг шукати робочої сили для російського ВПК — коментар

Володимир Путін і Ким Чен Ин. Фото: gettyimages.com

Домовленості між РФ та КНДР передбачають використання Москвою північнокорейської робочої сили. Про це сказав кандидат політичних наук, голова “Міжнародної асоціації малих міст” Олексій Буряченко в ефірі FREEДОМ.

Він зазначив, що з’являється інформація і про те, що під час візиту Путіна до В’єтнаму, який відбувся після візиту до Північної Кореї, також йшлося про залучення кваліфікованих співробітників для масштабування та розвитку військово-промислового комплексу (ВПК) Російської Федерації.

“Аж до того, що вони можуть якісь виробничі табори створювати, щоб навіть не шукати якоїсь масштабної допомоги серед росіян, бо, зрозуміло, робота на об’єктах ВПК — складна, вона енерговитратна, і, ба більше, росіянам за таку роботу потрібно платити пристойні гроші. А, наприклад, людям із Північної Кореї стільки платити не потрібно, чи, наприклад, із В’єтнаму”, — пояснив Олексій Буряченко.

Нагадаємо, на думку кандидата політичних наук, голови “Міжнародної асоціації малих міст” Олексія Буряченка, Північна Корея гостро потребує російських грошей, які можуть стабілізувати і навіть перезавантажити її економіку.

Прямий ефір