У Гостомелі Путін зазнав першої й фундаментальної поразки, — Зеленський на місці російського бліцкригу, що провалився

Володимир Зеленський із головою Єврокомісії та лідерами Італії, Канади, Бельгії у Гостомелі. Фото: president.gov.ua

Поле бою, на якому російська армія зазнала першої та фундаментальної поразки у війні проти України, і місце, де було спалено страх перед реальним опором Росії, — Гостомель. Про це сьогодні, 24 лютого, у другу річницю повномасштабної російської агресії заявив президент України Володимир Зеленський на злітній смузі аеродрому в Гостомелі, передає FREEДОМ.

“Сьогодні ми у дуже символічному місці — у Гостомелі. Саме тут Путін хотів виграти бій за нашу столицю. Бій за Київ — ключова битва того бліцкригу, який він планував. І саме тут він зазнав першої та фундаментальної поразки, коли наші воїни знищили десант російських убивць і не дали Росії створювати тут плацдарм. Світ побачив найголовніше — побачив, що будь-яке зло може бути розбите. І російське зло не є винятком”, — заявив Зеленський.

Він зазначив, що на момент повномасштабного вторгнення РФ в Україну в Європі зросло кілька поколінь, які ніколи не бачили таких масштабних битв.

“Дуже довго панував страх реального опору Росії. Цей страх був спалений саме тут, на злітній смузі аеропорту в Гостомелі, а потім у багатьох інших місцях битв, де наші люди хоробро стали на захист себе та свого дому”, — наголосив президент України.

Читайте також: Має бути єдиний фінал цієї війни й буде — перемога: Зеленський звернувся до українців із Гостомеля

Прямий ефір