Має бути єдиний фінал цієї війни й буде — перемога: Зеленський звернувся до українців із Гостомеля

Володимир Зеленський. Фото: www.president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 24 лютого, у другу річницю повномасштабної війни з Росією, звернувся до українців із міста Гостомель під Києвом. Як зауважив президент, два роки тому звідси мало початися російське “захопити Київ за три дні”, й Україна вогнем зустрічала ворожий десант, а зараз зустрічає союзників і партнерів, передає FREEДОМ.

Зеленський подякував українцям, які два роки виборюють перемогу, та зазначив: про 24 лютого 2022 року кожен має свою згадку, але фінал цієї війни має бути єдиним — перемога, до якої українці стали ближчими на 730 днів.

“Народ, який вистояв у перші три дні. І не впав на четвертий. І виборов п’ятий день. А далі — місяць. А далі — шість місяців. І ось тепер — два роки. Битви за свободу. Битви за життя, яку героїчно ведуть неймовірні люди, до яких я завжди промовляю у зверненнях: “Великий народе великої країни”. Неймовірно пишаюся кожним і кожною. Я захоплююся кожним і кожною. Вірю в кожного й в кожну. Будь-яка нормальна людина хоче, щоб війна закінчилась. Але ніхто з нас не дозволить, аби закінчилась Україна наша. Саме тому до слів “завершення війни” ми завжди додаємо “на наших умовах”. Саме тому біля слова “мир” завжди звучить “справедливий”. Саме тому в майбутній історії біля слова “Україна” завжди стоятиме слово “незалежна”. Боремося за це. Вже 730 днів нашого життя. І переможемо. У найкращий день нашого життя. Я дякую всім нашим воїнам. Дякую нашому народу. І всім у світі, хто стоїть поруч із нами та правдою”, — наголосив президент.

Володимир Зеленський повідомив, що у Гостомелі разом із ним перебувають президентка Європарламенту Урсула фон дер Ляєн, очільники урядів Канади, Італії та Бельгії — Джастін Трюдо, Джорджа Мелоні, Александр Де Кроо.

Читайте також: Друга річниця повномасштабного вторгнення РФ: світові лідери висловлюють підтримку Україні

Нагадаємо, сьогодні, 24 лютого, о 18:00 в ефірі телеканалу FREEДOM відбудеться інформаційний марафон “Два роки повномасштабної війни Росії проти України”.

Прямий ефір