У Бундестазі Німеччини відбудуться слухання про загрозу вторгнення Росії в Україну

Фото Укрінформ

Завтра, 27 січня, у Бундестазі Німеччини відбудуться присвячені Україні слухання, пов’язані із загрозою нового вторгнення Росії.

Про це написав у Twitter посол України у Німеччині Андрій Мельник, інформує UA.

Слухання були ініційовані Посольством України у Німеччині через відмову ФРН надати військову допомогу Україні.

“У четвер, 27 січня, у Бундестазі Німеччини відбудуться ініційовані нами нові парламентські слухання. “Забезпечити мир у Європі: територіальну цілісність України не можна ставити під питання”. Берлін має нарешті рішуче діяти, щоб уникнути нового вторгнення Росії!”, – написав дипломат.

24 січня Комітет з інтеграції України до ЄС та комітет із зовнішньої політики та міжпарламентської співпраці звернулися із спільним листом до Бундестагу із закликом до німецьких депутатів переглянути політику ФРН щодо України на тлі російської загрози.

Нагадаємо, міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що зараз важливо не допустити подальшої ескалації ситуації навколо України, водночас вона уникає питань про можливість постачання оборонного озброєння Києву.

Читайте також: Україна очікує, що Німеччина та інші союзники візьмуть жорсткий курс на протидію російським загрозам, – Кулеба

Прямий ефір