“Це обурливо! Каллас — борець за свободу”: у Європарламенті відреагували на оголошення Росією в розшук прем’єр-міністерки Естонії

Кая Каллас. Фото: gettyimages.com

Прем’єр-міністерка Естонії Кая Каллас, яку оголосила в розшук влада Росії, отримає всю необхідну підтримку від депутатів Європарламенту з групи “Оновимо Європу”. Про це розповіла президентка групи “Оновимо Європу” в Європейському парламенті Валері Хаєр, повідомляє спеціальний кореспондент FREEДОМ в Європі.

“Це обурливо! Кая Каллас — борець за свободу, і вона зробила дуже багато для підтримки України. Моя група “Оновимо Європу” і вся наша європейська сім’я глибоко солідарні з Каєю Каллас”, — заявила Валері Хаєр.

Кая Каллас представляє групу “Оновимо Європу”, що об’єднує ліберальні партії Європейського Союзу.

Зазначимо, ім’я Каї Каллас з’явилося в базі осіб, яких розшукує російське Міністерство внутрішніх справ. За якою саме статтею розшукують прем’єр-міністерку Естонії — не уточнюється.

Читайте також: Естонія не вірить заяві Путіна про ненапад на країни Балтії та активно зміцнює оборону — що відомо (ВІДЕО)

Нагадаємо, п’ять лідерів країн ЄС закликали подвоїти зусилля з надання військової допомоги Україні заради майбутнього Європи. Канцлер Німеччини Олаф Шольц, прем’єр-міністри Данії Метте Фредеріксен, Чехії Петр Фіала, Естонії Кая Каллас і Нідерландів Марк Рютте написали спільний лист-звернення до партнерів і союзників Києва.

Прямий ефір