Три кроки для перемоги України озвучив Зеленський на саміті у Молдові

Владимир Зеленский. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 1 червня, на саміті  Європейської політичної спільноти в Молдові озвучив три кроки та три напрями допомоги від Європи, які наблизять перемогу України, повідомляє FREEДОМ.

Перший крок — забезпечення повного захисту від російського терору на землі та в небі. Зеленський закликав Захід постачати Україні бойові літаки та системи ППО, які дадуть змогу Україні отримати перевагу на полі бою.

Другий крок полягає в тому, що світові варто чітко визначитися з усіма напрямами російської агресії не лише в Україні.

Третя складова — для успішного подолання агресії Україні потрібно вступити до НАТО та ЄС.

“Хочу наголосити, влітку у Вільнюсі на саміті НАТО потрібне чітке запрошення України до членства. Потрібні гарантії безпеки на шляху до членства в НАТО. Восени щодо нашого вступу до ЄС потрібне чітке позитивне рішення. Ми також готуємося до Саміту миру, який допоможе першій спільноті реалізувати спільну формулу миру. Це — глобальна потреба, час настав і сумніви мають розвіятися”, — заявив Зеленський.

Читайте також: Проведення саміту Європейської політичної спільноти стало знаком уваги для Молдови та України, — Фесенко

Нагадаємо, у Молдові проводиться другий саміт Європейського політичної спільноти. 48 делегацій напередодні підтвердили свою участь у заході. У саміті бере участь президент України Володимир Зеленський.

Прямий ефір