У Кремлі некоректно витлумачили терплячість президента США Дональда Трампа щодо переговорів про завершення війни проти України. Але час для неправильних інтерпретацій минув. Про це заявила речниця Державного департаменту Сполучених Штатів Теммі Брюс, інформує FREEДОМ.
Вона зауважила, що президент Дональд Трамп скоротив дедлайн для припинення вогню, бо розумів реальну ситуацію.
“Президент Трамп довів, що до нього слід ставитися серйозно, тому що він серйозна людина. І ми бачили результати цього по всьому світу, знову ж таки, зовсім недавно в Індо-Тихоокеанському регіоні. Регулярно обговорюється питання санкцій, і навіть вторинних санкцій, оскільки деякі країни все ще отримують вигоду від купівлі російської нафти. Президент може багато чого зробити, так само як і держсекретар Рубіо. Він був терплячий, і деякі люди могли неправильно це витлумачити. І я думаю, що час для неправильного тлумачення вже минув”, — сказала Теммі Брюс.
Читайте також: Трамп втрачає терпіння: чому він дав Путіну 12 днів і що буде далі
Нагадаємо, 29 липня президент США Дональд Трамп оголосив про встановлення нового дедлайну для Росії, вимагаючи припинення війни в Україні протягом 10 днів. У разі невиконання ультиматуму, США готові ввести імпортні мита.
Раніше повідомлялося, що Трамп дав Путіну 50 днів на припинення вогню проти України. У разі відмови він пригрозив мінімум 100-відсотковими митами країнам, які купують у РФ енергоресурси, зазначивши, що чекав на мирну угоду від кремлівського диктатора ще два місяці тому.
Пізніше в Білому домі нагадали Путіну, що Росія зіткнеться з великими тарифами в разі, якщо протягом 50 днів не буде договору про припинення вогню в Україні.
Читайте також: Путін вичерпав запас терпіння Трампа, — Яхно про новий дедлайн для Росії














